Giriş Yap

Kayıt Ol

Hesap oluşturduktan sonra ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca tatili bitirdikten sonra tura tatile verebileceksiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Onayla*
İsim*
Soyad*
Doğum Tarihi*
Email*
Telefon*
Ülke*

Hakkımızda

Lüks Villalarımızı Ziyaret Edin

Geleneksel konaklamaları unutun. Biz, her anı özel kılmak için tasarlanmış villalarımızla sizi bekliyoruz.

Villa Kiralama Deneyimi

Fethiye Kelebekler Vadisinde hizmet vermekte olan bir tatil acentesidir. KV markamızın Muğladaki villa kiralama sektöründe direkt satış portalı olarak kullandığı web adresi www.koyumunvillalari.com internet sitesidir. Fethiye’nin birçok tatil yöresinden özenle seçilmiş, tatil amaçlı kiralık villas unan sayfamız, 2021 yılından beri faaldir.

Biz Kimiz?

Köyümün Vilları merkez ofisi Fethiye/Kelebekler Vadisi kirme bölgesinde yer almaktadır. İletişim bilgilerimize yukarıdaki menüden ulaşabilirsiniz. Köyümün Villaları, sektörün ilki olarak, en geniş çalışma alanı ve ekibi ve özenle seçilmiş portföyüyle , villa kiralama portalıdır.KV’NİN BU SEKTÖRDEKİ İLKLERİ KV, için en önemli değer misafirlerimizin memnuniyetidir. Biz biliyoruz ki, memnuniyet oranı, internette görülen fotoğraflarla kiraladığınız evin fotoğraflarının ve bilgilerinin birebir örtüşmesiyle artmaktadır.

Villa Tutkusu İle Yolculuk

Zaman elverdikçe eklediğimiz villa videolarına youtube kanalımızdanulaşabilirsiniz. KV Blog sayfası, ev kiralama sektörüyle ilgili bilgiler içermektedir. Sektör hakkında genel bilgiler verilmesi amaçlanmış ve sizin de katkı yapabileceğiniz bir platform oluşturulmuştur. Bu tatil şekliyle ilgili aklınıza takılan herşey için blog.köyümünvillaları.comsayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Misafirlerimizin konaklamaları bittikten sonra kendilerinden tatilleri için puan vermeleri ve yorum yapmalarını rica ediyoruz. Sadece konaklama yapan misafirlerine açık olan ve gelen yorumlarını tümünü yayınlayan sayılı firmalar arasında bulunmaktayız

Çok çeşitli lüks odalar arasında Seçim yapın.

Proceed Booking